Opiekunem grupy jest ks. Marcin Sandok. Spotkania odbywają się w piątki o godz. 17.00, w podziemiach domu katechetycznego, w sali nr 7.


Pokój i Dobro!

Jesteśmy nowopowstałą wspólnotą Młodzieży Franciszkańskiej Tau w Oświęcimiu. 😇

Dwadzieścia trzy osoby, które chcą razem na Maksa przeżywać swoją młodość (w końcu Patron parafii do czegoś zobowiązuje :):) tak jak św. Franciszek z Asyżu - Boży wariat!

Liderem naszej wspólnoty jest Agatka, a jej zastępcą Kuba. Duchową opiekę sprawują nad nami s. Daria i ks. Marcin.

Nasze spotkania dzielą się na chwalenie PANA na modlitwie, poznawanie GO w SŁOWIE BOŻYM, w życiu św. Franciszka i innych Bożych wariatów i… "jedzeniowe" czyt. jedzenie łączy ludzi, a nie byle jakie jedzenie łączy ich trwale.

Spotykamy się w piątki o godz. 17.00, w podziemiach domu katechetycznego, w sali nr 7.

Oprócz zwykłych spotkań często organizujemy różne wyjazdy i wydarzenia: grill pod gołym niebem, nocka filmowa, bal karnawałowy💃👔👗, piesze wędrówki, wyjazdy na koncerty, na rolkowisko, do Krakowa czy Wadowic, gdzie gry miejskie stworzone przez naszych opiekunów duchowych biją na głowę nie jednego profesjonalistę, a nam dają możliwości poznania siebie i innych w taki sposób o jakim nam się nie śniło 😃.

Jeżeli chcesz poznać życie św. Franciszka z Asyżu, poznać nowych, szczerych, otwartych, po prostu sympatycznych ludzi, a przede wszystkim – być bliżej Boga, to zapraszamy Cię na spotkanie odbywające się w każdy pierwszy piątek  miesiąca o godzinie 18.00 oczywiście w salce nr 7! To właśnie na tych spotkaniach integrujemy się ze sobą najbardziej – gramy w gry, oglądamy filmy i cieszymy się sobą, nie zapominając przy tym o Bogu ma się rozumieć!😉

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku : https://www.facebook.com/MFTauOswiecim/

Na wszelkie pytania odpowiadamy tutaj : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.