Opiekunem grupy jest ks. Marcin Sandok. Spotkania odbywają się w piątki o godz. 17.00, w podziemiach domu katechetycznego, w sali nr 7.


Pokój i Dobro!

Jesteśmy nowopowstałą wspólnotą Młodzieży Franciszkańskiej Tau w Oświęcimiu. ?

Dwadzieścia trzy osoby, które chcą razem na Maksa przeżywać swoją młodość (w końcu Patron parafii do czegoś zobowiązuje :):) tak jak św. Franciszek z Asyżu - Boży wariat!

Liderem naszej wspólnoty jest Agatka, a jej zastępcą Kuba. Duchową opiekę sprawują nad nami s. Daria i ks. Marcin.

Nasze spotkania dzielą się na chwalenie PANA na modlitwie, poznawanie GO w SŁOWIE BOŻYM, w życiu św. Franciszka i innych Bożych wariatów i… "jedzeniowe" czyt. jedzenie łączy ludzi, a nie byle jakie jedzenie łączy ich trwale.

Spotykamy się w piątki o godz. 17.00, w podziemiach domu katechetycznego, w sali nr 7.

Oprócz zwykłych spotkań często organizujemy różne wyjazdy i wydarzenia: grill pod gołym niebem, nocka filmowa, bal karnawałowy???, piesze wędrówki, wyjazdy na koncerty, na rolkowisko, do Krakowa czy Wadowic, gdzie gry miejskie stworzone przez naszych opiekunów duchowych biją na głowę nie jednego profesjonalistę, a nam dają możliwości poznania siebie i innych w taki sposób o jakim nam się nie śniło ?.

Jeżeli chcesz poznać życie św. Franciszka z Asyżu, poznać nowych, szczerych, otwartych, po prostu sympatycznych ludzi, a przede wszystkim – być bliżej Boga, to zapraszamy Cię na spotkanie odbywające się w każdy pierwszy piątek  miesiąca o godzinie 18.00 oczywiście w salce nr 7! To właśnie na tych spotkaniach integrujemy się ze sobą najbardziej – gramy w gry, oglądamy filmy i cieszymy się sobą, nie zapominając przy tym o Bogu ma się rozumieć!?

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku : https://www.facebook.com/MFTauOswiecim/

Na wszelkie pytania odpowiadamy tutaj : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.