Osoby, które nie mogą przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, prosimy o zgłoszenie tego faktu w kancelarii parafialnej lub telefonicznie do ks. dyżurnego tel. +48 33 842-59-56 podając swój adres i numer telefonu - kapłan umówi się na inny dogodny dla obu stron termin wizyty.


Piątek – 27.12.2019 r.

ks. Proboszcz

od godz. 10.00

ul. 3 Maja 13

 

od godz. 14.00

ul. Zielona, ul. Kwiatowa

ks. Ariel

od godz. 9.00

ul. 3 Maja 1

 

od godz. 14.30

ul. Pilata 16, 18, 20

ks. Łukasz

od godz. 9.00

ul. 3 Maja 11

 

od godz. 14.00

ul. Zawidzkiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

ks. Marcin

od godz. 9.00

ul. 3 Maja 23

 

od godz. 14.00

ul. 3 Maja 19

ks. Szymon

od godz. 9.00

ul. 3 Maja 3

 

od godz. 13.00

ul. 3 Maja 7

ks. Tomasz

od godz. 9.00

ul. 3 Maja 9

 

od godz. 13.00

ul. 3 Maja 15

ks. Zbigniew

od godz. 9.00

ul. 3 Maja 5

 

od godz. 15.00

ul. 3 Maja 21


Sobota – 28.12.2019 r.

ks. Proboszcz

od godz. 9.00

ul. Zawidzkiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

ks. Ariel

od godz. 9.00

ul. Czarnieckiego 22, 24, 26, 28

 

od godz. 14.30

ul. Smoluchowskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12

ks. Łukasz

od godz. 9.00

ul. Westerplatte 1, 3

 

od godz. 10.30

ul. Marchlewskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

 

od godz. 14.00

ul. Monte Cassino 10, 12, 14

 

od godz. 16.00

ul. Chrobrego 2, 4, 6, 8

ks. Marcin

od godz. 9.00

ul. Nojego 10

 

od godz. 14.00

ul. Wróblewskiego 28, 30, 32, 34, 36

ks. Szymon

od godz. 10.00

ul. Matejki 1, 3, 5, 7

 

od godz. 14.00

ul. Matejki 9, 11

ks. Tomasz

od godz. 9.00

ul. Nojego 8

 

od godz. 13.00

ul. Łukasiewicza 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

ks. Zbigniew

od godz. 9.00

ul. Śniadeckiego 41, 43, 45, 47, 49

 

od godz. 15.00

ul. Nojego 6


Niedziela - 29.12.2019 r.

ks. Proboszcz

od godz. 14.00

ul. Bema 29

ks. Ariel

od godz. 14.00

ul. Nowa, ul. Pod Borem

ks. Łukasz

od godz. 14.00

ul. Chrobrego 5, 7

ks. Marcin

od godz. 14.00

ul. Kochanowskiego 1, 3, 5, 7

ks. Zbigniew

od godz. 14.00

ul. Dąbrowskiego 39, 41, 43, 45, 47


Poniedziałek – 30.12.2019 r.

ks. Proboszcz

od godz. 9.00

ul. Budowlanych 19, 21, 23, 25, 27, 29

ks. Ariel

od godz. 9.00

ul. Grottgera 1-41, 2-24

 

od godz. 14.30

ul. Struga 1-22

ks. Łukasz

od godz. 9.00

ul. Skłodowskiej-Curie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

od godz. 14.00

ul. Wróblewskiego 16, 18, 20, 22, 24, 26

ks. Marcin

od godz. 9.00

ul. Kochanowskiego 14, 16, 18, 20, 22

 

od godz. 15.00

ul. Kochanowskiego 24, 26, 28, 30

ks. Szymon

od godz. 9.00

ul. Czarnieckiego 13, 15, 17

 

od godz. 14.00

ul. Marchlewskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

ks. Tomasz

od godz. 9.00

ul. Czarnieckiego 12, 14, 16

 

od godz. 14.00

ul. Czarnieckiego 18, 20


Wtorek – 31.12.2019 r.

ks. Proboszcz

od godz. 9.00

ul. Mieszka I 1, 3, 5

ks. Ariel

od godz. 10.00

ul. Żeromskiego 1-11, ul. Asnyka 1-25

ks. Łukasz

od godz. 9.00

ul. Słowackiego 16, 18, 20, 22

ks. Marcin

od godz. 9.00

ul. Kopernika 7

ks. Tomasz

od godz. 9.00

ul. Smoluchowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

ks. Zbigniew

od godz. 9.00

ul. Bema 21, 23, 25, 27


Środa – 1.01.2020 r.

ks. Ariel

od godz. 14.00

Dom Emeryta - parter, I i II piętro

ks. Marcin

od godz. 14.00

Dom Emeryta - III i IV piętro


Czwartek – 2.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 15.00

ul. Chrobrego 1, 3

ks. Ariel

od godz. 14.30

ul. Staszica 17, 19, 21, 23

ks. Łukasz

od godz. 15.00

ul. Wyspiańskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Mendelejewa 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

ks. Szymon

od godz. 15.30

ul. Westerplatte 2, 4, 6, 8, 10

ks. Tomasz

od godz. 16.00

ul. Sobieskiego 1, 3, 5, 7

ks. Zbigniew

od godz. 15.00

ul. Chrobrego 10, 12, 14, 16


Sobota – 4.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 9.00

ul. Budowlanych 38, 40, 42, 44

ks. Ariel

od godz. 9.00

ul. Sobieskiego 9,11,13,15,17 i 14, 16

 

od godz. 14.30

ul. Słowackiego 25,27,32,34

ks. Łukasz

od godz. 10.00

ul. Wyspiańskiego 15, 17, 19, 21, 23

 

od godz. 15.00

ul. Olszewskiego 43, 45, 47

ks. Marcin

od godz. 9.00

ul. Broniewskiego 1, 3, 5

 

od godz. 14.00

ul. Słowackiego 17, 19, 21, 23

ks. Szymon

od godz. 9.00

ul. Chrobrego 18, 20, 22, 24

 

od godz. 13.00

ul. Kochanowskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12

ks. Tomasz

od godz. 9.00

ul. Mieszka I 2, 4, 6

 

od godz. 14.00

ul. Mieszka I 8, 10, 12

ks. Zbigniew

od godz. 9.00

ul. Budowlanych 16, 18, 20, 22

 

od godz. 15.00

ul. Budowlanych 24, 26, 28, 30


Niedziela – 5.01.2020 r.

ks. Ariel

od godz. 14.30

ul. Olszewskiego 1, 3, 5, 7, 9

ks. Łukasz

od godz. 14.00

ul. Olszewskiego 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46

ks. Szymon

od godz. 14.00

ul. Kopernika 5, 6

ks. Tomasz

od godz. 14.00

ul. Westerplatte 12, 14, 16

ks. Zbigniew

od godz. 14.00

ul. Budowlanych 7, 9, 11


Poniedziałek – 6.01.2020 r.

ks. Ariel

od godz. 14.30

ul Olszewskiego 11, 13, 15, 17, 19, 21

ks. Łukasz

od godz. 14.00

al. Tysiąclecia 23, 25, 27

ks. Zbigniew

od godz. 14.00

ul. Czarnieckiego 3, 5, 7, 9, 11


Wtorek – 7.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 15.00

ul. Mieszka I 14, 16, 18

ks. Ariel

od godz. 14.00

al. Tysiąclecia 41, 43, 45

ks. Łukasz

od godz. 15.30

ul. Kopernika 2, 4

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Reymonta 1, 3, 5, 7

ks. Szymon

od godz. 15.00

ul. Sobieskiego 2, 4, 6, 8

ks. Tomasz

od godz. 15.40

ul. Reja 2-32, 3-41

ks. Zbigniew

od godz. 16.00

ul. Mendelejewa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14


Środa – 8.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz.15.00

ul. Staffa 2, 4

ks. Ariel

od godz. 15.00

ul. Broniewskiego 9, 11

ks. Łukasz

od godz. 15.00

ul. Bema 10A, 10B, 10C

 

od godz. 16.30

ul. Bema 31, 33, 35, 37

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Monte Cassino 2, 4

ks. Tomasz

od godz. 15.00

ul. Westerplatte 18, 20, 22

ks. Zbigniew

od godz. 15.00

ul. Olszewskiego 23, 25, 27, 29


Czwartek – 9.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 15.00

ul. Słowackiego 24, 26, 28, 30, 60, 62, 64

ks. Ariel

od godz. 14.00

al. Tysiąclecia 47, 49, 51

ks. Łukasz

od godz. 15.00

ul. Bema 11

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Monte Cassino 6, 8

ks. Szymon

od godz. 15.30

ul. Słowackiego 2a, 2, 4, 6

ks. Tomasz

od godz. 15.00

ul. Bema 13, 15, 17, 19

ks. Zbigniew

od godz. 15.00

ul. Kochanowskiego 9, 11, 13, 15


Piątek – 10.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 15.00

ul. Ogrodnicza

ks. Ariel

od godz. 16.00

ul. Dąbrowskiego 49, 121, 123, 127, 129, 131

ks. Łukasz

od godz. 15.30

ul. Kasprowicza 10, 12, 14, 16

ks. Marcin

od godz. 15.00

al. Tysiąclecia 1, 3, 5, 7

ks. Szymon

od godz. 16.00

ul. Słowackiego 10, 12, 14

ks. Tomasz

od godz. 15.00

ul. Olszewskiego 31, 32, 35, 37, 39, 41

ks. Zbigniew

od godz. 15.30

ul. Kopernika 1, 3


Sobota – 11.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 13.00

ul. Staszica 1, 3, 5, 7, 9, 11

ks. Ariel

od godz. 13.00

ul. Dąbrowskiego 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113

ks. Łukasz

od godz. 13.00

ul. Kusocińskiego 1, 2, 3, 4,

ks. Marcin

od godz. 13.00

ul. Dąbrowskiego 34, 36, 38, 40

ks. Tomasz

od godz. 12.00

ul. Graniczna (cała)

ks. Zbigniew

od godz. 13.00

ul. Śniadeckiego 51, 53, 55


Niedziela – 12.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 14.00

ul. Kusocińskiego 9, 10, 11, 12

ks. Ariel

od godz. 14.30

ul. Dąbrowskiego 54, 56

ks. Marcin

od godz. 14.00

ul. Słowackiego 48, 50, 52

ks. Szymon

od godz. 14.00

ul. Olszewskiego 18, 20, 22, 24, 26

ks. Zbigniew

od godz. 14.00

al. Tysiąclecia 29, 31, 33, 35


Poniedziałek – 13.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 15.00

ul. Chemików

ks. Ariel

od godz. 14.00

ul. Dąbrowskiego 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79

ks. Łukasz

od godz. 15.30

ul. Kusocińskiego 5, 6, 7, 8

ks. Marcin

od godz. 15.30

ul. Słowackiego 54, 56, 58

ks. Szymon

od godz. 15.00

ul. Okrzei 2, 4, 6, 8, 10, 12

ks. Tomasz

od godz. 15.00

ul. Chrobrego 26, 28, 30, 32


Wtorek – 14.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 15.00

ul. Olszewskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 46a, 46b, 46c, 46d, 50, 52, 56

ks. Łukasz

od godz. 15.30

ul. Staszica 2, 4, 6, 8

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Olszewskiego 49, 51, 53, 55, 57

ks. Szymon

od godz. 14.00

al. Tysiąclecia 9, 11, 13, 15

ks. Tomasz

od godz. 15.40

ul. Staszica 13, 15

ks. Zbigniew

od godz. 16.00

al. Tysiąclecia 37, 39


Środa – 15.01.2020 r. 

ks. Proboszcz

od godz. 15.00

ul. Wróblewskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

ks. Ariel

od godz. 15.00

ul. Staffa 6, 8, 10

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Budowlanych 60, 62

ks. Szymon

od godz. 15.00

ul. Budowlanych 31, 33, 35

ks. Tomasz

od godz. 15.00

ul. Kasprowicza 2, 4, 6, 8

ks. Zbigniew

od godz. 15.00

ul. Pilata 22, 24, 26


Czwartek – 16.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 15.00

ul. Wyspiańskiego 4, 6, 8, 12, 14, 16

ks. Ariel

od godz. 14.00

ul. Budowlanych 2, 4, 6, 8

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Budowlanych 64, 66

ks. Szymon

od godz. 15.30

ul. Budowlanych 37, 39, 41

ks. Tomasz

od godz. 15.00

ul. Budowlanych 1, 3, 5

ks. Zbigniew

od godz. 15.30

ul. Pilata 8, 10, 12


Piątek – 17.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 15.00

ul. Słowackiego 9, 11, 13, 15

ks. Ariel

od godz. 16.00

ul. Budowlanych 10, 12, 14

ks. Łukasz

od godz. 15.30

ul. Dąbrowskiego 46, 48, 50, 52

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Staszica 10, 12

ks. Szymon

od godz. 16.00

ul. Śniadeckiego 23, 25, 27

ks. Tomasz

od godz. 15.00

ul. Budowlanych 32, 34, 36

ks. Zbigniew

od godz. 15.30

ul. Rydla 2, 4, 8, 10


Sobota – 18.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 9.00

ul. Dąbrowskiego 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97

ks. Ariel

od godz. 9.00

ul. Szpitalna 108, 110, 112, 114, 116, 118

ks. Łukasz

od godz. 9.00

ul. Budowlanych 46, 48, 50, 52

ks. Marcin

od godz. 9.00

al. Tysiąclecia 55, 57, 59

 

od godz. 14.00

al. Tysiąclecia 61, 63, 65

ks. Szymon

od godz. 10.00

ul. Śniadeckiego 29, 31, 33

 

od godz. 14.00

ul. Śniadeckiego 35, 37, 39

ks. Tomasz

od godz. 9.00

ul. Śniadeckiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19

 

od godz. 14.00

ul. Śniadeckiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18

ks. Zbigniew

od godz. 9.00

ul. Słowackiego 36, 38, 40, 42, 44, 46

 

od godz. 14.00

ul. Słowackiego 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41


Niedziela – 19.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 14.00

ul. Różana

ks. Ariel

od godz. 14.30

ul. Budowlanych 13, 15, 17

ks. Łukasz

od godz. 14.00

ul. Szpitalna 80, 82, 84

ks. Szymon

od godz. 14.00

ul. Śniadeckiego 28, 30, 32

ks. Tomasz

od godz. 14.00

ul. Staffa 1, 3, 5


Poniedziałek – 20.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 15.00

ul. Szpitalna 74, 76, 78

ks. Ariel

od godz. 14.00

ul. Szpitalna 24, 26, 28, 30

ks. Łukasz

od godz. 15.30

ul. Szpitalna 86, 88

ks. Marcin

od godz. 15.30

ul. Staszica 14, 16

ks. Tomasz

od godz. 15.00

ul. Staffa 7, 9

ks. Zbigniew

od godz. 16.30

ul. Tuwima 2, 4, 6, 8


Wtorek – 21.01.2020 r.

ks. Proboszcz

od godz. 15.00

ul. Szpitalna 96, 98, 100, 102, 104

ks. Ariel

od godz. 14.30

ul. Szpitalna 1, 3, 9, 15, 17, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 39b, 39c, 41, 41a, 43, 43b, 47, 126

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Budowlanych 54, 56, 58

ks. Szymon

od godz. 14.00

ul. Broniewskiego 2, 4, 6

ks. Tomasz

od godz. 15.40

ul. Gałczyńskiego 1, 3, 5, 7

ks. Zbigniew

od godz. 17.00

ul. Słowackiego 3, 5, 7


Środa – 22.01.2020 r.

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Dąbrowskiego 42, 44

ks. Szymon

od godz. 15.00

ul. Broniewskiego 8, 10

ks. Tomasz

od godz. 15.00

ul. Szpitalna 32, 34, 36


Czwartek – 23.01.2020 r.

ks. Szymon

od godz. 15.30

ul. Dąbrowskiego 51, 53, 55

ks. Tomasz

od godz. 15.00

ul. Szpitalna 38, 40, 54

ks. Zbigniew

od godz. 15.00

ul. Szpitalna 42, 44, 46, 48, 50


Piątek – 24.01.2020 r.

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Szpitalna 12, 14, 16

ks. Szymon

od godz. 16.00

ul. Dąbrowskiego 57, 59

ks. Tomasz

od godz. 15.00

ul. Szpitalna 56, 58, 60


Sobota – 25.01.2020 r.

ks. Marcin

od godz. 10.00

ul. Czarnieckiego 2, 4, 6

 

od godz. 15.00

ul. Czarnieckiego 8, 10

ks. Szymon

od godz. 10.00

ul. Bema 1, 3, 5, 7, 9

 

od godz. 13.00

ul. Bema 2, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28a


Niedziela – 26.01.2020 r.

ks. Marcin

od godz. 14.00

ul. Łukasiewicza 15, 17, 19, 21


Poniedziałek – 27.01.2020 r.

ks. Marcin

od godz. 15.00

ul. Szpitalna 18, 20, 22

ks. Szymon

od godz. 15.00

ul. Szpitalna 62, 64, 66


Wtorek – 28.01.2020 r.

ks. Szymon

od godz. 15.00

ul. Szpitalna 68, 70, 72