Wizyta duszpasterska

27 grudnia rozpoczynamy "kolędę" czyli wizytę duszpasterską w naszych domach. Prosimy o zapoznanie się z planem kolędy i zgłaszanie ewentualnych błędów. Przypominamy, że w razie nieobecności w wyznaczonym terminie można indywidualnie umówić się z kapłanem podając w kancelarii parafialnej nazwisko, adres i nr telefonu. Prosimy także poinformować o kolędzie ludzi starszych i chorych oraz sąsiadów.


Wizyta duszpasterska 2022/2023

27.12.2022 r. - Wtorek

ks. Proboszcz

od godz. 9.00

ul. Dąbrowskiego 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113

ks. Łukasz

od godz 9.00

Mieszka I  1, 3, 5, 14, 16, 18

ks. Marcin M. od godz. 9.00 ul. Graniczna
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Bema 21, 23, 25, 27
ks. Piotr od godz. 9.00 ul. Szpitalna 32, 34, 36, 38, 40, 54, 56, 58, 60
ks. Tomasz od godz. 9.00 ul. 3 Maja 11

28.12.2022 r. - Środa
ks. Dawid od godz. 9.00 ul. Budowlanych 31, 33, 35, 37, 39, 41
ks. Łukasz od godz. 9.00 ul. Chrobrego 1, 3
od godz. 12.30 ul. Zawidzkiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
ks. Marcin M. od godz. 9.00 ul. Okrzei 2, 4, 6, 8, 10, 12
ks. Marcin W. od godz. 9.00 ul. Śniadeckiego 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55
ks. Piotr od godz. 15.00 ul. Olszewskiego 31, 33, 35, 37, 39, 41

29.12.2022 r. - Czwartek
ks. Proboszcz od godz. 9.00 ul. Budowlanych 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
ks. Dawid od godz. 14.00 ul. Łukasiewicza 15, 17, 19, 21
ks. Łukasz od godz. 9.00 ul. Olszewskiego 46a, 46b, 46c, 46d, 50, 52, 56
od godz. 10.30 ul. Słowackiego 24, 26, 28, 30, 60, 62, 64
ks. Marcin M. od godz. 14.00 ul. Nojego 10
ks. Marcin W. od godz. 14.00 ul. Budowlanych 16, 18, 20, 22, 24, 26
ks. Piotr od godz. 9.00 ul. Staffa 1, 3, 5, 7, 9
ks. Tomasz od godz. 9.00 ul. Bema 10a, 10b, 10c, 11, 31, 33, 35, 37

30.12.2022 r. - Piątek
ks. Proboszcz od godz. 9.00 ul. Szpitalna 108, 110, 112, 114, 116, 118
ks. Dawid od godz. 9.00 ul. Budowlanych 54, 56, 58
od godz. 14.00 ul. Budowlanych 60, 62, 64, 66
ks. Łukasz od godz. 10.00 ul. Kusocińskiego 9, 10, 11, 12
od godz. 13.00 ul. Szpitalna 96, 98, 100, 102, 104
ks. Marcin M. od godz. 9.00 ul. 3 Maja 3, 7
ks. Marcin W. od godz. 9.00 ul. Czarnieckiego 2, 4, 6, 8, 10
ks. Piotr od godz. 9.00 ul. Śniadeckiego 1-19 i 2-18
ks. Tomasz od godz. 9.00 ul. Budowlanych 46, 48, 50, 52
od godz. 15.00 ul. Chrobrego 2, 4, 6, 8

31.12.2022 r. - Sobota
ks. Proboszcz od godz. 9.00 ul. Dąbrowskiego 54, 56
ks. Dawid od godz. 9.00 al. Tysiąclecia 1, 3, 5, 7
ks. Łukasz od godz. 9.00 ul. Słowackiego 9, 11, 13, 15
ks. Marcin M. od godz. 9.00 ul. Chrobrego 18, 20, 22, 24
ks. Marcin W. od godz. 9.00 ul. Dąbrowskiego, domy jednorodzinne, numery 49-131
ks. Piotr od godz. 9.00 ul. Bema 13, 15, 17, 19

1.01.2023 r. - Niedziela
ks. Proboszcz od godz. 14.00 Dom Emeryta - parter, I i II piętro
ks. Dawid od godz. 14.00 Dom Emeryta - III i IV piętro

2.01.2023 r. - Poniedziałek
ks. Proboszcz od godz. 15.00 ul. Szpitalna 24, 26, 28, 30
ks. Dawid od godz. 15.00 al. Tysiąclecia 55, 57, 59
ks. Łukasz od godz. 15.00 ul. Gałczyńskiego 1, 3, 5, 7
ks. Marcin M. od godz. 16.00 ul. Marchlewskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Czarnieckiego 3, 5, 7, 9, 11
ks. Piotr od godz. 14.00 ul. Chemików  - domy jednorodzinne

3.01.2023 r. - Wtorek
ks. Proboszcz od godz. 15.00 ul. Budowlanych 13, 15, 17
ks. Łukasz od godz. 15.00 ul. Dąbrowskiego 83, 85
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Chrobrego 5, 7

4.01.2023 r. - Środa
ks. Dawid od godz. 15.00 ul. Olszewskiego 49, 51, 53, 55, 57
ks. Łukasz od godz. 15.00 ul. Dąbrowskiego 87, 89, 91
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. 3 Maja 5
ks. Piotr od godz. 15.00 ul. Sobieskiego 1, 3, 5, 7
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Dąbrowskiego 65, 67, 69, 71

5.01.2023 r. - Czwartek
ks. Proboszcz od godz. 15.00 ul. Czarnieckiego 22, 24, 26, 28
ks. Dawid od godz. 15.00 ul. Struga (domy szeregowe)
ks. Łukasz od godz. 15.00 ul. Dąbrowskiego 93, 95, 97
ks. Marcin M. od godz. 15.00 ul. Olszewskiego 18, 20, 22, 24, 26
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. 3 Maja 21
ks. Piotr od godz. 15.00 ul. Nojego 8
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Dąbrowskiego 73, 75, 77, 79

6.01.2023 r. - Piątek
ks. Dawid od godz. 14.30 ul. Grottgera (domki szeregowe)
ks. Łukasz od godz. 14.00 ul. Ogrodnicza, Zielona, Kwiatowa
ks. Marcin M. od godz. 14.00 ul. Czarnieckiego 13, 15, 17
ks. Marcin W. od godz. 14.00 ul. Chrobrego 10, 12, 14, 16
ks. Piotr od godz. 14.00 ul. Reja 2-32, 3-41
ks. Tomasz od godz. 14.00 ul. Dąbrowskiego 46, 48, 50, 52

7.01.2023 r. - Sobota
ks. Proboszcz od godz. 10.00 ul. Olszewskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
ks. Dawid od godz. 11.00 ul. Matejki 1, 3, 5, 7, 9, 11
ks. Łukasz od godz. 14.30 ul. Wróblewskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
ks. Marcin M. od godz. 10.00 ul. Bema 1, 3, 5, 7, 9, 2, 2a, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28a
ks. Marcin W. od godz. 10.00 ul. Słowackiego 3, 5, 7, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41
ks. Piotr od godz. 10.30 ul. Westerplatte 12, 14, 16, 18, 20, 22
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Kasprowicza 10, 12, 14, 16

8.01.2023 r. - Niedziela
ks. Dawid od godz. 14.00 ul. Dąbrowskiego 34, 36, 38, 40
ks. Łukasz od godz. 14.00 ul. Bema 29
ks. Marcin M. od godz. 14.00 ul. Słowackiego 2a, 2, 4, 6, 10, 12, 14
ks. Marcin W. od godz. 14.00 ul. Dąbrowskiego 39, 41, 43, 45, 47
ks. Piotr od godz. 14.00 ul. 3 Maja 9, 15

9.01.2023 r. - Poniedziałek
ks. Proboszcz od godz. 15.00 ul. 3 Maja 1
ks. Dawid od godz. 15.00 ul. Dąbrowskiego 42,44
ks. Marcin M. od godz. 15.00 ul. Broniewskiego 8,10
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Kasprowicza 2, 4, 6, 8
ks. Piotr od godz. 17.00 ul. Kochanowskiego 1, 3, 5, 7
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Kopernika 2, 4

10.01.2023 r. - Wtorek
ks. Proboszcz od godz. 15.00 ul. Nojego 6
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Kusocińskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

11.01.2023 r. - Środa
ks. Łukasz od godz. 15.00 ul. Szpitalna 74, 76, 78
ks. Marcin M. od godz. 15.00 ul. Śniadeckiego 23, 25, 27, 29
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Olszewskiego 23, 25, 27, 29
ks. Piotr od godz. 15.00 ul. Smoluchowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

12.01.2023 r. - Czwartek
ks. Proboszcz od godz. 15.00 ul. Staszica 17, 19, 21, 23
ks. Dawid od godz. 15.00 ul. 3 Maja 19
ks. Łukasz od godz. 15.00 ul. 3 Maja 13
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Wyspiańskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11
ks. Piotr od godz. 15.00 ul. Budowlanych 28, 30
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Marchlewskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

13.01.2023 r. - Piątek
ks. Dawid od godz. 15.00 ul. 3 Maja 23
ks. Łukasz od godz. 15.00 ul. Wyspiańskiego 4, 6, 8, 12, 14, 16
ks. Marcin M. od godz. 16.00 ul. Sobieskiego 2, 4, 6, 8
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Wyspiańskiego 13, 15, 17, 19, 21, 23
ks. Piotr od godz. 15.00 ul. Mieszka I  2, 4, 6, 8, 10, 12
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Monte Cassino 10, 12, 14

14.01.2023 r. - Sobota
ks. Proboszcz od godz. 9.00 ul. Pilata 16, 18, 20, 22, 24, 26
ks. Dawid od godz. 9.00 ul. Szpitalna 62, 64, 66, 68, 70, 72
ks. Łukasz od godz. 9.00 ul. Staszica 1, 3, 5, 7, 9, 11
ks. Marcin M. od godz. 9.00 ul. Kochanowskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Tuwima 2, 4, 6, 8
ks. Piotr od godz. 9.00 ul. Czarnieckiego 12, 14, 16, 18, 20
ks. Tomasz od godz. 9.00 ul. Olszewskiego 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46

15.01.2023 r. - Niedziela
ks. Proboszcz od godz. 14.00 ul. Broniewskiego 9, 11
ks. Dawid od godz. 14.00 ul. Szpitalna 12, 14, 16
ks. Łukasz od godz. 14.00 ul. Olszewskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
ks. Marcin M. od godz. 14.00 ul. Śniadeckiego 31, 33, 35, 37, 39
ks. Piotr od godz. 14.00 ul. Staszica 13, 15
ks. Tomasz od godz. 14.00 ul. Olszewskiego 43, 45, 47

16.01.2023 r. - Poniedziałek
ks. Proboszcz od godz. 15.00 ul. Broniewskiego 1, 3, 5
ks. Dawid od godz. 15.00 ul. Mendelejewa 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13
ks. Łukasz od godz. 15.00 ul. Staffa 2, 4
ks. Marcin M. od godz. 16.00 al. Tysiąclecia 9, 11, 13, 15
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Słowackiego 36, 38, 40, 42, 44, 46
ks. Piotr od godz. 17.00 ul. Różana

17.01.2023 r. - Wtorek
ks. Proboszcz od godz. 15.00 ul. Nowa, ul. Pod Borem
ks. Łukasz od godz. 15.00 ul. Staffa 6, 8, 10
ks. Marcin M. od godz. 15.00 ul. Westerplatte 2, 4, 6, 8, 10
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Skłodowskiej 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

18.01.2023 r. - Środa
ks. Dawid od godz. 15.00 ul. Monte Cassino 2, 4, 6, 8
ks. Piotr od godz. 15.00 ul. Budowlanych 32, 34, 36

19.01.2023 r. - Czwartek
ks. Proboszcz od godz. 15.00 ul. Słowackiego 25, 27, 32, 34
ks. Łukasz od godz. 15.00 ul. Budowlanych 19, 21, 23
ks. Marcin M. od godz. 16.00 ul. Reymonta 1, 3, 5, 7
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Rydla 2, 4, 8, 10
ks. Piotr od godz. 15.00 ul. Chrobrego 26, 28, 30, 32
ks. Tomasz od godz. 14.00 ul. Staszica 2 ,4, 6, 8

20.01.2023 r. - Piątek
ks. Dawid od godz. 15.00 ul. Kochanowskiego 14, 16, 18, 20, 22
ks. Łukasz od godz. 15.00 ul. Budowlanych 25, 27, 29
ks. Marcin M. od godz. 15.00 ul. Kopernika 5, 6
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Mendelejewa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
ks. Piotr od godz. 15.00 ul. Pilata 8, 10, 12
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Budowlanych 7, 9, 11

21.01.2023 r. - Sobota
ks. Proboszcz od godz. 9.00 al. Tysiąclecia 41, 43, 45
od godz. 14.00 al. Tysiąclecia 47, 49, 51
ks. Dawid od godz. 9.00 ul. Kochanowskiego 24, 26, 28, 30
od godz. 12.30 ul. Staszica 10, 12, 14, 16
ks. Łukasz od godz. 9.00 ul. Budowlanych 38, 40, 42, 44
ks. Marcin M. od godz. 9.00 ul. Dąbrowskiego 51, 53, 55, 57, 59
ks. Marcin W. od godz. 9.00 al. Tysiąclecia 29, 31, 33, 35, 37, 39
ks. Piotr od godz. 15.00 ul. Słowackiego 16, 18
ks. Tomasz od godz. 9.00 ul. Szpitalna 80, 82, 84, 86, 88
od godz. 14.00 al. Tysiąclecia 23, 25, 27

22.01.2023 r. - Niedziela
ks. Proboszcz od godz. 14.00 ul. Smoluchowskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12
ks. Dawid od godz. 14.00 ul. Wróblewskiego 28, 30, 32, 34, 36
ks. Marcin M. od godz. 14.00 ul. Broniewskiego 2, 4, 6
ks. Marcin W. od godz. 14.00 ul. Szpitalna 42, 44, 46, 48, 50
ks. Piotr od godz. 14.30 ul. Łukasiewicza 1, 3, 5, 7, 9 ,11, 13
ks. Tomasz od godz. 14.00 ul. Westerplatte 1, 3

23.01.2023 r. - Poniedziałek
ks. Proboszcz od godz. 15.00 ul. Sobieskiego 9, 11, 13, 15, 14, 16, 17
ks. Dawid od godz. 15.00 ul. Słowackiego 17, 19, 21, 23
ks. Marcin M. od godz. 15.00 ul. Szpitalna 18, 20, 22
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Kopernika 1, 3
ks. Piotr od godz. 17.00 ul. Słowackiego 20, 22
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Wróblewskiego 16, 18, 20, 22, 24, 26

24.01.2023 r. - Wtorek
ks. Dawid od godz. 15.00 ul. Słowackiego 48, 50, 52
ks. Marcin M. od godz. 15.00 ul. Śniadeckiego 28, 30, 32
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Zawidzkiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

25.01.2023 r. - Środa
ks. Dawid od godz. 15.00 ul. Słowackiego 54, 56, 58
ks. Marcin W. od godz. 15.00 al. Tysiąclecia 61, 63, 65

26.01.2023 r. - Czwartek
ks. Marcin M. od godz. 16.00 ul. Kopernika 7
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Szpitalna – domy jednorodzinne

27.01.2023 r. - Piątek
ks. Marcin M. od godz. 15.00 ul. Budowlanych 1, 3, 5
ks. Marcin W. od godz. 15.00 ul. Kochanowskiego 9, 11, 13, 15
ks. Tomasz od godz. 15.00 ul. Żeromskiego, ul. Asnyka